Kingitused

Kas oled kingituse otsingul? Siis oled jõudnud õigesse kohta, sest Kingimeistrid pakuvad valikut naisele, mehele, paarile, lapsele või vanemale inimesele. Olgu kingituseks ekstreemne elamus, meeldejääv õhtusöök, midagi romantilist või hoopia seikluslikku. Fotosessioonid, puhkus, spa paketid, degustatsioonid, langevarjuhüpe, tegevused vee peal ja vee all, testsõit sportautoga. Seda loetelu võiks jätkata pikemaltki, kuid eks tead kategooria järgi juba täpsemalt otsida. Meie Kingimeistrites oleme proovinud selle otsingu sinu jaoks võimalikult lihtsaks teha.

Aktiivsed elamuskingitused

Kindlasti leidub meil kõigil sõpru või lähedasi, kellele meeldib kui pulss natukene või päris kõrgele läheb ja adrenaliin voolab. Sellisel juhul sobibki edasi vaadata aktiivsete kingituste hulgast. Valikus on nii aktiivsemat meelelahutust, tegusaid puhkustegevusi või päris hulljulgetele mõeldud tegevused. Näiteks võb sobida käsirelvadest laskmine, seikusparkide külastused, ratsutamine, sukeldumine, langevarjuhüpe, veelauasõit wakeparkis või jetisõit. Aga miks mitte ka võistlussõit kardi või ralliauto sõit.

Tegevused ja elamused, mida saab kogeda õhus

On neid, kes kardavad kõrgust aga on ka neid, kes seda naudivad. Ja siinkohal ongi tegevused õhus need, mille kinkimine on teistest kingitustest tõesti kõrgemal. Saada kingituse saaja taevasse põnevale ja südant puperdava panevale langevarjuhüppele, väga meeldejäävale lennukiga lendamise tiirule üle Eestimaa või hoopis taevalaotuste avastusretkele kuumaõhupalliga. Ja tegevusi, mida saab teha kõrgustes või õhus on veelgi. Näiteks saab lendama minna ka paraplaaniga või purilennukiga aga miks mitte ka helikopteri või hävituslennukiga. Teistest ehk veidike madalamal aga siiski väga eriline lendamine flyboardiga vee kohal või all.

Tegevused ja elamused, mida saab kogeda vees

Meist paljudele meeldivad tegevused vee peal või vee all. Elamused vees võivad olla näiteks SUP matk, jetusõit, elamusterohke veelauasõit wakeparkis või flyboardiga. Aga miks mitte ka matk kanuu, süsta või raftiga. Väga mõnus värskes õhus matkapäev võib teid ka kokku viia hüljestega ning suvine hülgevaatus on kindlasti midagi, mida elus vähemalt korra kogeda.

Eesti inimesed on enda jaoks aga taas-avastanud kalapüügi. Seetõttu leidub ka neid, kes seda pealtnäha lihtsat, kuid tegelikult nüanssidesse jõudnud tegevust õpetavad ja sind üksi või koos sõpradega kalapüügi giidipäevale võivad viia. Kalastus ja kalastamisretkedel viiakse sind õigetesse kalastuskohtadesse, antakse tipptasemel kalastamisvarustus ning jagatakse enda kogemustest kalapüügi õpetussõnu. Enne vee äärde jõudmist võib läbida ka matka ATVga ning seejärel juba otsustada, kas kalapüük viia läbi vee ääres, kalapüügi kahlamispükstega kaldas või paadiga vee peal. Kui paljude vees tehtavad tegevused on meie kliimast tulenevalt suvised, siis kala püütakse aastaringselt ning igal aastaajal on omad võlud, olgu selleks siis suvi, sügis, talv või kevad. Seetõttu sõltub ka püütava kala liik suuresti just sellest, mis ajal kalapüügi isu peale tuleb. Kala liikidest peamiselt püütavad on aga: ahven, haug, jõeforell ja meriforell ning lõhe, angerjas, koha, latikas, linask, turb, tõugjas. Kui sulle kalapüügi isu peale tuleb, siis meie tagasihoidlik arvamus on, et vana kalajumala enda õpetatud püüginippe ja püügikohti teab Eestis kõige paremini kalagiid Jarko Jaadla. Tema kalagiidi teenuste ja võimaluste kohta vaata lähemalt www.fishingtrips.ee.

Meelelahutuslikud kingitused ja elamused

Kui soovid enda pereliikmete või sõpradega põnevalt aega veeta siis selleks on täna väga palju võimalusi. Fotosessioonid, põgenemistoad, muuseumi või kino külastused. Aga miks mitte ka mark Sibery Huskydega, põnevad seltskonnamängud looduses või kodused lauamängud. Eks kõige meeldejäävam kingitus on ikka koosveedetud aeg ja seeläbi tekkinud mälestused. 

Sõidud ralliauto, sportauto või võistlus kardiga

Siinkohal on peamiseks märksõnaks kiirus. Ja ei ole nii, et ainult meestel ajab kiirus pulsi üles ja näo naerule. Ka naisterahvastele võib siit kategooriast leida meeldejäävaid ja põnevaid elamuskingitusi. Kingitusena võib pakkuda Lamborghini, Ferrari või mõne muu superautoga sõitmise või kardivõistlust. Kuid miks mitte ka Audruringil võistlusseadetes sportautoga mõned kiiremad ringid tehes. Matkasõite saab aga kahekesi või mitmekesi teha näiteks ATV, Jeepide, sõjaväemaasturite safaril või enduuro mootorratastega. Lumistes oludes on võimalik matkama minna ka mootorsaanidega.

Kingituseks koolitus, tund või kursus

Eks inimloomuses ole ikka ja alati midagi uut ning huvitavat juurde õppida ning kogeda midagi, mida varem kogetud pole. Olgu selleks siis midagi aktiivset, toidu või joogi gurmaanidele mõeldud koolitused või midagi väga harivat. Ennast, lähedast või sõpra võid üllatada: langevarjuhüppe koolitus, pimeõhtusöök, õllekoolitus, viskikoolitus, veinikoolitus, Tai kokakool, trühvlite valmistamise õpituba, sepakunsti kursus, akrüülvalamine, DJ kursus, discgolfi kursus, postitantsu kursus, droonikoolitus, baristakoolitus, kokteilide tegemise koolitus, räätsamatk, sigarirullimise õpituba, maletreening, küünalde valmistamise õpituba, ratsutamise koolitus või paadilubade koolitus. 

Iluteenuste ja spaa kinkekaardid

Eesti spad pakuvad väga suures valikus sobivaid teenuseid igaühele, kes armastavad enda keha ja hinge. Lõõgastu ja naudi massaaži, iluteenuseid või spa pakette kahele. Täna pakutakse väga palju erinevaid massaaže: Tai õlimassaaž, šokolaadimassaaž, rullmassaaž, spordimassaaž, Hiina massaaž, klassikaline massaaž, liivakivimassaaž, paarimassaaž, unikaalne helimassaaž, jalatalla massaaž, õlavöötme massaaž, näomassaaž või massaaž kahe massööriga. Iluteenuseid ja spa pakette on valikus väga palju ning kindlasti leiab igaüks endale sobiva asukoha järgmiseks keha hellituseks.

Kingitused sportlikule inimesele ja spordisõpradele

Tõeline jooksuhunt, jõusaali fänn või tugitoolisportlane. Kui soov on midagi erilist, käegakatsutavat ja harivat kinkida, siis hea idee võiks olla Eesti laskesuusatamisajalugu koondav kaardipakk. Rohkem juttu, mida kinkida spordisõbrale, leiad SIIT.